Hakkımızda

Ulus Bant olarak, endüstriyel bant ve yapıştırıcı sektöründe, 10 yıllık deneyimimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bize ait olan Boss Tape markamızın yanı sıra; sektörde global pazarın lider firmaları Tesa, 3M, Nitto Denko, Scapa ve Biesse markalı ürünleri de müşterilerimize sunmaktayız. Ürün yelpazesindeki binlerce çeşidin yanısıra, sınırsız ebatlama yeteneğine sahip olan Ulus Bant, Türkiye'de hiçbir firmanın aynı anda asla sağlayamayacağı marka seçenekleriyle de rakiplerinden ayrı bir konumda yer almaktadır.

Otomotiv, Reklamcılık, İnşaat, Matbaa ve Baskı, Plastik Profil, Metal, Beyaz Eşya, Kağıt, Oluklu Mukavva, Elektrik- Elektronik, Solar Enerji, Engelli Yolları, Havacılık, Ambalajlama ve Lojistik, Trim ve Profil, Tekstil, Medikal gibi bir çok sektöre yapışkan bantlar ve yapıştırıcılar konusunda çözümler üretmekteyiz.

Ürünleri, talep edilen ebat ve metrajlarda müşterilerimize sunabildiğimiz gibi istenilen şekillerde özel kesim de (die-kiss cut) yapabilmekteyiz.

Ulus Limited yıllardır kendi sektöründe kullanıcı deneyiminin taktirlerine ulaşmış bir izlenim bırakmıştır. Çift taraflı bantlar, koli bandı, elektrik bantları, kraft ve daha birçok bant türünde en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir. Tüm diğer bant çeşitlerini görmek için lütfen üst menüden ürünler kısmına geliniz.
Sitemap | Humans - Ulus Bant